Bİ' KONUŞUR MUSUN ?

Yabancı Dilini Yurtdışında Geliştirip, Akıcı Konuşur Musun ?

İngilizceyi yurt dışında öğrenmek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için bir adım atman yeterli… Dünyanın konuştuğu dil olan İngilizceyi öğrenmek sanıldığı kadar zor değil... Yanlış öğrenme teknikleri, uzun ve sıkıcı dersler, bitmek bilmeyen ödevler, gramer kalıplarına sıkışan sınavlar, yanlış telaffuz korkusuyla söylenemeyen sözcükler nedeniyle adeta bir travmaya dönüşen İngilizce korkunu yenmen için bu fırsatı değerlendirmeli ve yurtdışında bir dil okulu seçeneklerini değerlendirmelisin.

İngilizceyi Gözünde Büyütme, Önerilere Kulak Ver!

IEFT olarak 16 yıllık tecrübemiz ile Dünya’nın En iyi Dil Okulları ile sizleri bir araya getiriyoruz. Bu doğrultuda İngilizce öğrenmek için, İngilizceyi bu dilin konuşulduğu hatta ana dil olarak kabul edildiği bir yerde öğrenmen olacaktır. Sınıflara sıkışarak öğrenmeye çalışılan İngilizce bir müddet sonra ders yada sıkıcı bir zorunluluktan öteye geçememektedir. Fakat biz diyoruz ki İngilizce öğrenmeyi bir tecrübeye dönüştür... İngilizce öğrenmek sıkıcı sınıflarda uzun dersler ve sınavlardan ibaret değil… Onlarca ülkeden gelen arkadaşlarınla yaptığın yurt sohbetlerinde, kaldığın ailenin yanında gündelik konuşmalarla, adres sorarken sokakta, alışveriş yapacağın markette bir kasiyerle yada yan masanda oturan bir kişiyle iletişime girerek hayatın içinde öğrenebilirsin… İngilizce öğrenmek için çıkacağın bu yolda, geriye dönüp baktığında sadece İngilizce'ni geliştirmiş olmayacak kocaman dünyanın kapılarını aralayarak farkındalığını da artıracaksın.

Tüm dünyada 8 ülkede İngilizce ana dil olarak konuşulmakta ve sosyal hayat bu dille yaşanmaktadır. Her yıl 1.5 milyonun üzerinde kişi İngilizce öğrenmek ve İngilizce'sini geliştirmek için bu 8 ülkeyi tercih ediyor. İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, Malta ve Güney Afrika her yıl milyonlarca öğrenciyi topraklarında ağırlıyor. Her yıl milyonlarca öğrenci gelişmiş bir İngilizce ve unutulmaz deneyimlerle ülkesine dönüyor.

Yurtdışında eğitime karar verdikten sonrası ise işin eğlenceli kısmına giriyor. Hangi ülkeyi seçeceksin, kararsız mı kaldın? En büyük kararsızlığın bu olsun diyoruz… Eğer sen de seçim yapmakta zorlananlardansan doğru yerdesin. Şimdi online davetiyeni al ve dünyanın en başarılı ve saygın yurtdışı dil okulları ile fuarlarımızda bir araya gel.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına Katılan Dil Okulları;
EC English Language Centres
Embassy English
Kaplan International Colleges
Kings Colleges
LSI - Language Studies International
Malvern House London-Dublin
St Giles International
Navitas English
FLS International - Amerika Dil Okulları
New College Group
College Platon 
Oxford International 
Oxford House College
Oxford English Academy
OHC English and Sol Camps
Sprachcaffe/Geos Languages PLUS 
ILAC - International Language Academy of Canada
ICTQ Malta Language of School
International House Sydney
Sprott Shaw Language College ( SSLC )
Learn English / LILA* Liverpool
Cavendish School of English 
Churchill House School of English
Direct English
Hawtorn English
Atlas Language School Dublin
Bede's Summer School
Language Teaching Centres UK
Eurocentres 
LAL Language Center
Georgia Tech Language Institute
LaSalle College – Canada
Marketing in English Ireland
Horner School of English
Emerald Cultural Institute 
The International School of English
Griffith College 
CES - Centre of English Studies 
France Langue
The Language Galery
Georgian College
California Language Academy
Talk International


© 2017 IEFT, Her hakkı saklıdır.