IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları'nda Yapılacak Deneme Sınavları

31. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Ücretsiz Olarak Kendinizi Test Edebileceğiniz TOEFL, IELTS ve ACT Deneme Sınavlarını Kaçırmayın !
TOEFL IBT SINAVINA NE KADAR HAZIRSIN TEST EDELİM!


Dünya çapında 27 milyondan fazla kişi, İngilizce dil yeterliğini göstermek için TOEFL IBT sınavına giriyor. Yurtdışında lisans okumak için en önemli dil yeterlilik kriterlerden biri olan TOEFL sınavında başarını ölçmen için seni IEFT fuarlarına davet ediyoruz.  IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında tüm öğrencilerimiz sınav alanında yapacakları TOEFL IBT deneme sınavı ile İngilizceyi akademik seviyede kullanma ve anlama yeteneğini ölçebilecek, dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğini deneyimleyebilecek. Bu fırsatı kaçırma!


ULUSLARARASI EĞİTİMİN KAPILARINI AÇAN IELTS SINAVINA NE KADAR HAZIRSIN?
31. IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARINDA IELTS DENEME SINAVI SENİ BEKLİYOR!

IELTS (The International English Language Testing System) Uluslarası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı, birçok kişi tarafından tercih edilen İngilizce uzmanlık sınavıdır. IELTS uluslarası eğitim için sizlere yurtdışı kapılarını açar. Amerika, İngiltere, Kanada, Avusturalya, Yeni Zellanda, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki İngilizce eğitim veren tüm kurumlar tarafından kabul edilir. Ayrıca Türkiye’de bir çok vakıf ve devlet üniversitesinde hazırlık sınıfından muafiyet için de IELTS Skoru yeterli olmaktadır. 31. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında tüm öğrencilerimiz IELTS deneme sınavına katılabilecek, uzman sınav danışmanlarından IELTS sınavına hazırlık hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler! Ayağınıza gelen bu fırsatı kaçırmayın!

23 Mart Perşembe - Ankara Sheraton Otel / 13:00 - 19:00
25-26 Mart Cumartesi - Pazar - İstanbul Kongre Merkezi (Avrupa Yakası) / 12:00 - 18:00
7 Mart Pazartesi - Bostancı Dedeman Otel (Anadolu Yakası) / 13:00 – 19:00


          
Amerikan üniversitelerine giden yolda ilk adım:
31.IEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARINDA ACT SINAVI 

(American College Testing) ile tanışın!

ACT sınavı, başta Amerika olmak üzere birçok ülkede üniversiteye giriş aşamasında değerlendirme kriterlerinden biri olarak kullanılan bir sınavdır. SAT sınavlarının bir alternatifi olarak sunulan ACT sınavı, Amerika’nın ve daha birçok ülkenin önde gelen üniversitelerine giriş için kabul edilmektedir. 32 ve üzeri puan alan öğrenciler Amerika’da ve birçok ülkede üniversitelere burs başvurusunda bulunabilirler.
31.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları olarak, hayallerinize ulaşmanız için size PreACT sınavını ve bu sınavı başarabileceğinize dair mükemmel deneyimi sunuyoruz! 25 Mart Cumartesi - 26 Mart Pazar İstanbul Kongre Merkezi ve 27 Mart Pazartesi Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek olan IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında PreACT deneme sınavına girerek ACT sınavını deneyimleyebilirsiniz! 
31.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında bu özel PreACT sınav etkinliği sayesinde siz öğrenci ve velilerimiz:
**Üniversitelere giriş için en çok tercih edilen ACT sınavını, fuar alanında kurulan sınav alanında Pre ACT ile deneyimleyebilir,
**Sınav içeriğini, konularını ve kapsamını bu deneme sınavı ile daha iyi çözümleyebilir,
**Sınav öncesi ve sonrası uzman sınav danışmanlardan ve yurtdışı eğitim uzmanlarından ACT sınavı ve lisans programlarına giriş hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
**IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı’nda aşağıdaki tarih ve saatlerde gerçekleşecek olan “Amerikan Üniversitelerine burslu başvurunun kapılarını açan ACT sınavıyla tanışın!” adlı seminer ile merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

    23 Mart Perşembe - Ankara Sheraton Kongre Merkezi (Salon1)  - 15:00-15:25
    26 Mart Pazar - İstanbul Kongre Merkezi (Salon1) - 14:30-14:55 
    27 Mart Pazartesi - İstanbul Dedeman Otel Bostancı (Salon1) - 14:30-14:55

 
Kimler Katılmalı: 
               Üniversiteyi yurtdışında okumak isteyen 10. Sınıf öğrencileri
               ACT ve SAT arasındaki farkı deneyimlemek isteyen 10. ve 11. Sınıf öğrencileri
               ACT sınavına girmeyi planlayan tüm öğrenciler
               ACT sınavına nasıl hazırlanmalıyım diyen tüm öğrenciler
 

Fuara Giriş İçin Online Davetiye

© 2017 IEFT, Her hakkı saklıdır.